Angielski to nie tylko tryby warunkowe i mowa zależna!

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Zainwestuj w angielski, zainwestuj w siebie!

Dzięki angielskiemu będziesz więcej zarabiać, wzmocnisz ciało i umysł, a świat będzie leżał przed Tobą otworem!

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Statystyki są jasne: im lepiej znasz angielski, tym więcej zarabiasz. Jest to trend powszechny na całym świecie - angielski podnosi nie tylko Twoją jakość życia, ale też całego kraju.


Co więcej badania naukowe niezbicie dowodzą, że nauka języków obcych nie tylko ozdabia nasze CV i pomaga w podróżach, ale zwiększa wydajność naszego mózgu – stajemy się skuteczniejsi, mądrzejsi, bardziej spostrzegawczy i polepsza się nam pamięć.


Znajomość języka angielskiego pozytywnie wpływa na zdrowie i chroni przed takimi chorobami jak demencja czy Alzheimer. Jak najlepiej więc najlepiej uczyć się angielskiego?

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Unikalna metoda nauki poprzez rozmowę

Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek! Dziecko nie uczy się gramatyki, po prostu zaczyna mówić. W Speakingo rozmawiasz z komputerem jak z najlepszym nauczycielem!

Angielski SPEAKINGO jest osadzonym w Metodzie Bezpośredniej kursem języka angielskiego dr Grzegorza Kuśnierza, która łączy praktyczne doświadczenie w nauczaniu języków obcych ze zdobyczami nowoczesnych technologii rozpoznawania mowy.


  • Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje co mu odpowiadasz.
  • Dzięki nauce przez mówienie nie znajdziesz się w sytuacji, w której wiesz co i jak chcesz powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść Ci przez gardło. Uczenie przez mówienie pozwala mówić płynnie dzięki nawykowi, a nie za pośrednictwem suchej, szkolnej regułki.
  • Zapytaj Anglika co to tryby warunkowe czy mowa zależna, to wzruszy jedynie ramionami. W Speakingo rozmawiając podświadomie jak dziecko naturalnie przyswajasz poprawną gramatykę.

Starannie dobrany materiał

Czy wiesz, że znając 2000 angielskich słów zrozumiesz 90% wszystkich rozmów? W ich nauce pomoże Ci inteligentny moduł Speakingo zapamiętujący Twoje odpowiedzi oraz psychologiczne „haki pamięciowe”.

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Starannie dobrana lista 2000 najważniejszych i najpopularniejszych angielskich słów Speakingo oparta jest na bazie używanego w Simple Wikipedia Basic English, komputerowych statystyk popularności oraz Voice of America English, czyli słówek używanych w mediach. Dodatkowo lista zawiera czasowniki nieregularne, idiomy, wyrażenia potoczne i skróty współcześnie używane w internecie.


Inteligentny moduł zapamiętywania słówek wie, które słówka już znasz, a które musisz jeszcze kilka razy powtórzyć i wdraża je do programu powtórzeń w kolejnej lekcji. Oszczędza to Twój cenny czas!


Dzięki rozwojowi nauk kognitywnych wiemy jak usprawnić proces zapamiętywania. W Speakingo estetyczne zdjęcia i żywe animacje tworzą tzw. „haki pamięciowe” w mózgu pozwalające na lepsze przyswajanie materiału.


Natomiast same zdania nie są monotonne, lecz obfitują w żarty, powiedzenia czy emocjonalne stwierdzenia – a im bardziej zdarzy Ci się może z którymś z nich nie zgodzić, tym lepiej zapamiętasz słówka w nim użyte!

Przyjemna i skuteczna nauka angielskiego online ze wsparciem

Angielskiego online możesz uczyć się szybciej, taniej i przyjemniej, a przede wszystkim tam i wtedy, gdy masz na to tylko kilka minut w ciągu całego dnia!

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy wsparcie w postaci profilu na Facebooku z nowymi słówkami i zdaniami, kanału YouTube z filmikami edukacyjnymi oraz bloga z ciekawymi postami o języku angielskim.


Wesprzyj swoją edukację dodatkowymi, darmowymi materiałami!


  • Subskrybuj by nie umknęły Ci nowe filmy o nauce języka angielskiego.
  • Najlepiej zapisz się do naszego Newslettera Speakingo poniżej. W zamian dostaniesz listę 2000 najpopularniejszych słów w języku angielskim, darmowe materiały edukacyjne, słówka i ciekawe informacje o promocjach w Speakingo (nie częściej niż raz w miesiącu).